Що означає ім'я Яна

Жіноча форма від імені Ян (західнослов'янської й прибалтійської форм імені Іоанн, Іван). По іншій версії, виникло, можливо, від латинського Янус (давньоіталійське дволике божество, бог сонця й світла). У дитинстві вперта, може в будь-який момент улаштувати істерику, вимагаючи купити їй щось, не чує ніяких пояснень. Любить похизуватись перед однолітками модним платтячком, породистим щеням, дорогою іграшкою. Трохи зарозуміла.

У школі вчиться посередньо, із працею прокидається по ранках, довго одягається. Рано закохується, але намагається не показати свого почуття, тримається недоступно.

Яна - улюблениця батька, розпещена його увагою й у майбутньому чоловіку намагається побачити таке ж поклоніння. Її поводження - це поводження маленької примхливої дівчинки, за якою потрібно постійно доглядати й потурати всім її примхам. Рідкий чоловік витримає таке, якщо він ще й ревнивий.

Яна обожнює чоловіче товариство, прекрасно розбирається в психології чоловіків, маніпулює ними, можна сказати, одним рухом брів. Характерні для неї театральність, манірність, емоційність дозволяють майже завжди домагатися свого - як у відносинах із чоловіками, так і у всьому іншому.

Не жалкує грошей на вбрання й косметику, приваблива. У необхідних випадках стає чарівною, м'якою, доброзичливою, що відразу розташовує до неї людей.

Зі свекрухою нерідко не уживається - та не відчуває великого задоволення від того, що син перебуває під каблуком у невістки й терпить її капризи. Дитину звичайно Яна заводить одну, дуже любить і балує її. Ревнива. Чоловік, незважаючи на складності Яниного характеру, сімейним життям, як правило, задоволений.

Ім'я пасує Левам, Ракам, Тельцям більше, ніж Дівам, Козерогам, Овнам, Стрільцям, Близнюкам, Скорпіонам.

Видатні або відомі люди на ім'я Яна