Коли відзначають день ді-джея?

День ді-джея відзначають щороку 9 березня.

Офіційні привітання до дня ді-джея

З Днем ді-джея! Бажаємо вам з пів оберту заводити будь-який натовп.  Бажаємо з пів слова створювати фурор на сцені. Будьте найкрутішими, найзапальнішими, найенергійнішими, найвеселішими ді-джеями на кожному виступі. Будьте цікавими, талановитими, життєрадісним і щасливими людьми в житті. Бажаємо невичерпних позитивних емоцій, шаленого потоку фінансів. Любові, удачі і радості вам в щоденному розкладі.

_____________________

Щиро вітаємо з Всесвітнім днем ді-джея. Завжди будьте яскравим святом, найвеселішими, чарівними та музичними королями дискотек та корпоративів! Бажаємо нестримної енергії, нових прекрасних ідей, творчого натхнення, щасливого кохання та відданої дружби. Нехай здоров'я, душевні сили, бадьорість духу у вас будуть на висоті, а фінансові винагороди - достойними затраченої енергії та сил!

 

Неофіційні та особисті привітання до дня ді-джея

У тебе відмінний музичний смак, ідеальний слух, вроджене чуття на хорошу музику, ти найкраще розумієш бажання своєї аудиторії. Ти справжній ді-джей, ти запалюєш натовп з пів оберту! Бажаю, щоб кожен твій виступ був феєричним та неповторним. Нехай твоя енергія буде нестримною та невичерпною. Нехай кожен твій день буде неповторним. а сили відновлюються миттєво. Вітаю з Днем ді-джея!

_____________________

Дорогий друже! Вітаю тебе з Днем ді-джея та бажаю відмінного настрою, неординарних ідей, якісної музики, чудової атмосфери, позитивних емоцій. Хай тобі щастить у житті, хай тебе оточують радісні та красиві люди.

_____________________

Бажаю невичерпних сил, нескінченного потоку позитивної енергії, безкрайніх просторів натхнення та свіжих музичних ідей. Хай кожна твоя поява перед публікою обертається шквалом оплесків та бурею позитиву. Хай робота несе лиш радість, а життя буде польотом щастя та успіху! Вітаю з професійним святом, з Днем ді-джея!