Коли відзначають всесвітній день ювеліра?

Всесвітній день ювеліра відзначають щороку 31 січня.

Офіційні привітання до дня ювеліра

Дорогі ювеліри!

Вітаємо вас, з обранням саме такого яскравого та творчого шляху. У вас одна з найкрасивіших робіт в усіх значеннях цього слова. Праця не легка, але захват від ваших виробів -  безмежний! Бажаємо вам, творцям краси, чистих каменів, якісних металів, невичерпної уяви та неповторних ідей. Нехай ваші золоті руки довго дарують людям можливість доторкнутись до прекрасного. Шановні ювеліри, бажаємо вам, щоб прекрасні витвори вашої кропіткої праці, завжди були витонченими, неповторними, наповненими зовнішньої краси та хорошої енергії!

Зі святом вас! З Всесвітнім Днем ювеліра!

_____________________

Направду дивовижні ви люди - ювеліри. Ми щиро насолоджуємось та завжди в захваті від ваших витворів, від відмінного стилю та витонченого виконання. Прийміть наші щирі вітання з Всесвітнім днем ювеліра і подяку за те, що ви робите світ яскравим, а людей - щасливішими.

 

Неофіційні та особисті привітання до дня ювеліра

Людині з такою красивою професією хочу побажати емоційного натхнення та неординарної уяви. Хай ідеї будуть втілені у найкращі вироби. Хай муза надихає кожного дня, а талант відточується до нових прекрасних граней. Каменів - чистих та якісних, металів - благородних, успіху, достатку, визнання, здоров'я, особистого щастя. З яскравим професійним святом!

_____________________

Це дуже захоплива професія - створювати красу, від якої божеволіють жінки, виготовляти витвори, за які готові викладати великі кошти забезпечені люди. Бути хорошим ювеліром - це глибокі знання та уміння, велика точність, витончений смак, вміння зробити з малого велике. Тож хай же ніколи не вичерпується золотий запас твоїх творчих ідей, хай ювелірна справа приносить тобі задоволення та фінансову стабільність!

_____________________

Вітаю від щирого серця неповторного майстра, творця дорогих та вишуканих прикрас, з яскравим святом - Днем ювеліра!

Бажаю, щоб життя, як найкрасивіший ланцюжок, звивався та закручувався, переплітаючись з безліччю перемог та успіхів на твоєму життєвому шляху. Бажаю, щоб натхнення, терпіння, точність рухів та відмінний зір, стали запорукою плідної праці і високого професіоналізму!