Коли відзначають всесвітній день сімейного лікаря?

Всесвітній день сімейного лікаря відзначають щороку 19 травня

Офіційні привітання до всесвітнього дня сімейного лікаря

Дорогі наші медики! Ми від щирого серця вітає Вас з професійним святом - Всесвітнім днем сімейного лікаря! Своїм покликанням ви несете важливу місію у забезпеченні здоров'я нації. Відомо кожному, що професія сімейного лікаря-благородна та важлива, складна та відповідальна. Така праця вимагає вміння приймати рішення, прагнення до самовдосконалення, швидко та вчасно освоювати нові технології, адже від цих якостей залежить людське життя. Дякуємо Вам за самовіддану працю для хворих людей. Нехай ваш досвід, знання і вміння повертають пацієнтам найбільшу цінність-здоров'я! Бажаємо вам здоров'я, оптимізму, впевненості в завтрашньому дні, достатку, нових досягнень в медичній сфері!

_____________________

Сьогодні ми від щирого серця вітаємо лікарів з дуже важливим святом-Всесвітнім днем сімейного лікаря. Бажаємо вам залишатися такими ж стійкими та вірними своїй клятві. Бажаємо бути мудрими та професійними, відповідальними та співчутливими. Хай ваша благородна професія приносить вам відчуття гордості та щастя.

_____________________

Шановні лікарі! Сьогодні Всесвітній день сімейного лікар Ця професія поважна, важлива та необхідна для кожного з нас. Довгого, щасливого та здорового життя вам! Завжди бажаємо вчасно рятувати пацієнтів від захворювань. Хай знання ваші множаться, а праця ваша приносить тільки задоволення. Вітаємо вас, дорогі лікарі, низький уклін вам!

Неофіційні та особисті привітання до всесвітнього дня сімейного лікаря

З Днем сімейного лікаря! Від щирого серця вітаю того, хто зцілює та дарує радісну світлу надію на майбутнє! Твої уважні, чуйні руки нехай не знають втоми, очі нехай світяться щастям, любов'ю, теплом та впевненістю. Твої близькі нехай будуть поруч завжди, а пацієнти — з вдячністю згадують про твій візит!

_____________________

Дорогий наш доктор! Ти завжди вислухаєш, даєш пораду, спрямуєш до потрібного медичного закладу при потребі. Сьогодні у твоє свято я бажаю, якнайбільше щастя та радості! Бажаю, щоб було не лише більше оздоровлених людей, але й більшою зарплата! Бажаю, щоб не виникало труднощів в роботі та житті! Спасибі, що ти є у мене, і я завжди можу звернутися до тебе за допомогою.

_____________________

Сімейний лікарю! Ти незамінний помічник та порадник у питаннях здоров'я. У день професійного свята усіх сімейних лікарів, дякую, що завжди уважно та терпляче вислуховуєш мої запитання, що даєш слушні та професійні поради. Бажаю завжди бути  активним, енергійним. Бажаю встигати допомагати усім, хто звертається. Бажаю здоров'я та успіху.