Коли відзначають міжнародний день таксиста?

Міжнародний день таксиста відзначають щороку 22 березня.

Офіційні привітання до міжнародного дня таксиста

Ваша робота, дорогі таксисти, полягає не тільки в доставці за адресою, на вас лежить відповідальність за життя кожного пасажира, безпеку громадян та точне пересування за часом. Адже ми поспішаємо в аеропорт, на допомогу ближньому, на сумну чи на радісну подію та сподіваємось прибути вчасно! Це залежить від вас, таксисти! Тож сьогодні ми хочемо висловити вам глибоку повагу за вашу роботу, за ваші послуги! З Днем таксиста, шановні друзі! У будь-яку погоду ви готові допомогти з перевезенням, ще й підняти настрій веселим жартом в дорозі! У вас стільки позитиву, стільки хороших людських якостей, що ми виходити з вашого затишного, чистого, комфортного авто з приємними емоціями! Бажаємо вам в першу чергу справного авто, мінімальних витрат на обслуговування, вдячних клієнтів, величезних чайових, гладкого асфальту, поїздок без заторів!

_____________________

Всіх, хто має відношення до професії таксиста, ми щиро сьогодні вітаємо з професійним святом - Днем таксиста!. Міцно за кермо тримаючись, ви уважно акуратно, але швидко поспішаєте з однієї адреси на іншу, щоб доставити клієнта вчасно в потрібне місце. Бажаємо вам, водії, перевізники, дорогі таксисти, возити тільки порядних пасажирів на справних машинах по хороших дорогах.

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня таксиста

Вітаю з Днем таксиста, бажаю добрих та щедрих пасажирів, щасливої дороги та рівних доріг. Бажаю відмінного настрою, міцного здоров'я, бадьорості за кермом та хорошого самопочуття. Бажаю достатку в житті та безмежного щастя, зеленого світла  до удачі та мудрих знаків "СТОП" у досягненні цілей.

_____________________

Дорогий таксисте! У це свято побажання мої будуть прості та щирі, бажаю тобі рівних та вільних доріг, низьких цін на паливо, відсутність порушень правил, адекватних працівників дорожньої поліції, приємних маршрутів та веселих попутників. Бажаю завжди досягати пункту призначення здоровим та неушкодженим. Бажаю, щоб тобі не знадобилось скористатись страхівкою. Зі святом, з Днем таксиста!

_____________________

Я бажаю кожному таксисту, щоб вірне авто жодного разу не ламалося, не турбувала взимку ожеледь, а влітку не підводив кондиціонер. Нехай будуть відсутніми патрульні на твоїй дорозі, отримуй якнайбільше замовлень на твої послуги, чуйних цікавих і щедрих клієнтів.