Коли відзначають міжнародний день стоматолога?

День стоматолога відзначають щороку 9 лютого

Офіційні привітання до міжнародного дня стоматолога

Дорогі творці наших красивих та щасливих посмішок, лікарі-стоматологи! Вітаємо вас з вашим професійним днем. Бажаємо вам міцного здоров'я, моральних та фізичних сил, терпіння, удачі та професіоналізму. Щоб ваші клієнти вас любили, цінували,  поважали. Хай пацієнти вам довіряють та нітрохи не бояться потрібних процедур.

_____________________

Від щирого серця вітаємо з Міжнародним днем стоматолога! ваша професія, дорогі стоматологи, шановна і благородна, адже ви відповідальні за головну прикрасу людини — її посмішку. Бажаю всього найкращого і в професійній діяльності, і в особистому житті. Посміхайтеся частіше самі і допомагайте щиро посміхатися Вашим пацієнтам!

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня стоматолога

В цей день хочу привітати тебе з професійним святом - Днем стоматолога. Кожен лікар - це важлива людина в моєму житті. Особлива увага у мене до особи та таланту мого стоматолога. І я хочу побажати тобі постійного професійного розвитку, різноманітного досвіду в стоматології. Будь здоровим, щасливим, нехай твій шлях прославляють щасливі та щирі посмішки вдячних пацієнтів.

_____________________

Дорогий доктор! Зустріти Вас на своєму шляху - це велика удача для мене. Щиро вдячна, що відпускаєте мене не лише живою, а ще й задоволеною від перебування у Вашому кабінеті. Дякую. що Ваша робота та рекомендації є наскільки професійними, що ми зустрічаємось досить рідко. Нехай у Вас завжди будуть можливості для вдосконалення професіоналізму, бажання та натхнення для нових досягнень. Будьте здоровим, нехай здійснюються Ваші мрії та бажання!

_____________________

Своєю красивою білосніжною посмішкою я вітаю Вас з Днем стоматолога! Моя впевнена та щаслива посмішка - це Ваша заслуга та результат Вашого професіоналізму. Завдяки Вам, я довше буду здоровим, адже здоров'я ротової порожнини - запорука здоров'я всього організму! Нехай у Вас ніколи не болить спина, рухи будуть точними, руки міцними. нехай Ваші пацієнти будуть спокійними, вдячними Вам від щирого серця за те щастя, яке ви несете своєю працею. Успіхів у всьому!