Коли відзначають міжнародний день нефролога?

Міжнародний день нефролога відзначають щороку 27 березня

Офіційні привітання до міжнародного дня нефролога

Сьогодні ми святкуємо Міжнародний день нефролога. Його відзначають 27 березня. Тож вітаємо наших шановних лікарів зі спеціальністю нефролог, з їх професійним святом. Бажаємо їм всього найкращого, чого тільки можна побажати і головне – залишайтеся вірними клятві Гіппократа, та справжніми професіоналами своєї справи. Допомагайте, шановні лікарі, нам одужати. Адже здорові нирки - це чиста кров та здорове серце. На жаль, з причини спадковості, неправильного способу життя чи набутих захворювань, люди все частіше потребують вашої допомоги. Будьте здоровими та ніколи не хворійте, будьте гордістю своєї країни, живіть у достатку та любові!

_____________________

У Міжнародний день нефролога, будьте, перш за все, здорові, усміхнені, щасливі. Ви, дорогі нефрологи, допомагаєте зберегти або відновити найголовніше — здоров'я людини. Праця лікаря-нефролога гідна поваги та вдячності. Щиро бажаємо вам добробуту, гідної оплати праці, високих досягнень у професійній сфері, здорових усміхнених пацієнтів.

Неофіційні та особисті привітання до міжнародного дня нефролога

Вітаю з Міжнародним днем нефролога!. Бажаю бездоганної репутації "білого халата", якнайбільше перемог в бою з будь-яким діагнозом. Бажаю, щоб і ваші нирки були здоровими адже здоровий лікар, означає, що здоровий і пацієнт. Терпимості Вам і найвищого професіоналізму, а також достатку, успіху в особистих справах, і любові від близьких.

_____________________

Не маю сумнівів, що твоя професія-одна з найпотрібніших і найблагородніших на планеті. Ти несеш людям не тільки здоров'я, а й саме життя. Сотні людей зобов'язані тобі кожним прожитим днем і тим, що можуть насолоджуватися усіма його можливостями. Ти-хороша людина і я пишаюся тобою. Зі святом тебе! З Днем нефролога, дорогий друже. Бажаю тобі сонця, світла, здоров'я, великого людського щастя!

_____________________

Вітаю Вас, лікарю, з Міжнародним днем нефролога. Бажаю, щоб і Ви, і всі ваші дорогі люди, усі ваші пацієнти були здорові. Нехай не буде в Вашій практиці жодної недуги, з якою Ви б не впоралися, нехай не буде в житті жодної мрії, яку б Вам не вдалося б здійснити.