Коли відзначають день масажиста?

День масажиста відзначають щороку 7 лютого

Офіційні привітання до дня масажиста

Сьогодні, 7 лютого, прийміть привітання з Днем масажиста, наші дорогі масажисти! Ви, друзі, є лікарями тіла і душі. Ми зустрічаємося з вами і у закладах лікарень, і у спортзалах та SPA - салонах. Ці зустрічі насуть полегшення, позитивні емоції від відмінного самопочуття. Шановні масажисти, від ваших професійних умінь та навичок залежить наше здоров'я та самопочуття. Точність ваших рухів і глибина знань та практичних умінь допомагає позбутися напруги від важкого дня, проблем зі здоров'ям чи просто відновленням сил та енергії. Ви, дорогі друзі, навіть своїм внутрішнім позитивом та сильною енергією допомагаєте нам бути щасливішими. Тому нехай у вас завжди буде хороший настрій, здоровий дух, щасливе життя. Здоров'я вам, достатку, професійного розвитку, дорогі наші масажисти!

_____________________

Масажисти це ціла окрема унікальна галузь з медичним, косметологічним, психологічним спрямуванням. Ви робите нас здоровими та красивими душею та тілом. Ваші чарівні та міцні руки здатні позбавити нас травм, болі, зайвої ваги чи подарувати кожному відчуття легкості та енергійності. Ви, шановні масажисти, даруєте нам здоров'я, молодість та красу, в ваших кабінетах зникають наслідки стресу та перевтоми. Вітаємо вас з Днем масажиста! Будьте здоровими, будьте гармонійними, щастя вам!

Неофіційні та особисті привітання до дня масажиста

Вітаю тебе сьогодні з Днем масажиста! Ти чудова людина, досвідчений і талановитий масажист, майстер своєї справи. Хочу Бажаю бадьорості душі та міцних рук. Бажаю багато вдячних клієнтів. Бажаю поваги та особистого щастя, достатку та щирої любові. Нехай улюблена справа буде успішною та перспективною. Вдалої тобі професійної самореалізації.

_____________________

Вітаю тебе, з професійним святом! Ти справжній майстер релаксу та здоров'я, ти чудовий масажист. Бажаю жити у найбажанішому режимі щастя. Бажаю працювати за своїм графіком успіху. Хай кожен клієнт чи пацієнт буде задоволений твоїми руками. Хай кожен день стає яскравим святом життя!

_____________________

Бажаю тобі ніколи не втомлюватись, даруючи людям здоров'я та прекрасне самопочуття. Без твоєї праці світ стає сумним і важким. Ціную твій професіоналізм та дорогоцінний талант. Праця масажиста — це справжній Божий дар. Тож у День масажиста бажаю тобі довгих та щасливих років життя, завжди твори чудові сеанси масажу для зцілення тіла та душі. Будь найкращим в своїй професії, отримуй емоції вдячності від усіх клієнтів. Живи, твори вчись, розвивай свій дар і будь щасливим.