Віллі - це ім'я рідкісне, але добре й гарне.

У дитинстві хворобливі, дуже дратівливі, з поганим апетитом. Схожі на матір. У школі вчаться добре, заводять багато друзів, часто потрапляють через них у неприємні ситуації. Займаються серйозно музикою, багато читають. По темпераменту холерики; люблять сперечатися із учителями, задиристі. "Сови" - ранком їх не добудишся, а ввечері не укладеш.

Дуже люблять перебувати серед дорослих. Домагаються успіху в житті: вони чарівні й добрі, користуються популярністю серед друзів, викликають довіру людей. "Зимові" - зі складним характером, уперті й наполегливі. "Осінні" - дуже розважливі, продумують кожний крок. У них гарна інтуїція. Чоловіків з таким ім'ям можна зустріти серед співаків, інженерів, лікарів, тренерів, педагогів, юристів, художників, оформителей, операторів, режисерів.

У першому шлюбі їх часто спіткає невдача. Гостинні, улюблені багатьма. У житті їм доводиться нелегко: не вміють пристосовуватися. Віллі люблять тварин, але не тримають їх у будинку. Люблять подорожувати, водити машину (але не ремонтувати її). Більше перебувають на роботі, ніж вдома.

"Зимові" - сексуальні, прагнуть усюди бути лідерами. Талановиті, але талант їх розкривається досить пізно. З великою відповідальністю й теплотою ставляться до батьків. Працьовиті й дипломатичні, але життя їхнє повне несподіванок. При цьому вони залишаються добрими й ласкавими.