Ім'я Вікентій у перекладі із грецького означає "процвітаючий", "перемагаючий". Святим заступником значиться Вікентій Леринський, церковний письменник V століття. Про життя його відомо досить мало. Родом він з Галлії, був ченцем у Леринськом монастирі, звідки й одержав своє прізвище, помер в 450 році.

Вікентій - тихий, спокійний, соромливий, але разом з тим неймовірно завзятий, допитливий. Поставивши перед собою ціль, буде повільно, але вірно просуватися до її досягнення. Не любить багато говорити й балакучих людей. У любові частіше вірний собі, ніж жінці, з якої живе. Однак сексуальним темпераментом не відрізняється. Любить дітей і ніколи не піде із сім'ї, де ростуть його діти. Вікентій, відкрийте сьогодні в собі талант "заводіли"! Ви - переможець і повинні перемогти злу долю. Не варто сьогодні бути спокійним, ну а сором'язливість вам просто не личить! Запросіть найбільш вірних, щирих друзів. Здивуєте їх своїм темпераментом і красномовством. Повірте, побалакати ні про що іноді дуже навіть весело й цікаво. Поділіться із друзями своїми мріями - можливо, друзі допоможуть вам у їхньому досягненні.

І, саме головне, не забудьте про свою кохану, адже саме з нею ви почуваєте себе теперішнім героєм, саме вона дарує вам тепло, пещення й турботу, так необхідну у важкі моменти життя. А взагалі ж не варто сьогодні думати про труднощі, просто будьте здорові й щасливі!