Що означає ім'я Тетяна

Ім'я Тетяна має давньоримське походження. Це жіноча похідна форма від імені Татій (лат. Tatius) - за іменем царя Тита Татія [. Жінок в його роді називали Татьянос ( «пані з роду Татія»). За іншою версією, це ім'я походить від грецького слова Тату «наказувати, встановлювати, призначати»

Тетяна: характер та доля

Тетяна - емоційна дитина, уміє постояти за себе, практична й принципова. Але принципи її багато в чому залежать від настрою. Серед ровесників намагається бути лідером. Важко переносить одноманітність і тому прагне відвідувати спортивні секції, хореографічний гурток, курси рукоділля. З віком Тетяна стає впертою й владною, вона ясно розуміє, що їй потрібно в житті, і не виносить заперечень. Здатна виконати будь-яку роботу, увага начальника особливо стимулює її сили. У компанії поводиться розкуто, їй подобається чоловіче товариство.

Тетяна у коханні та шлюбі

Сімейне життя не завжди складається вдало, тому що Тетяна прагне нав'язати свою волю чоловікові, може без особливого приводу влаштувати скандал. Діти ставляться до неї насторожено, для них вона строга мати. У Тетяни мало подруг, у відносинах з навколишніми переважає прагматичный підхід.

Велику увагу приділяє зовнішньому вигляду, витрачає багато грошей на одяг, що сподобався. Любить займатися домашнім консервуванням. У старшому віці стає більше терпимою, сімейні відносини стають головними в житті.