З давньоєврейського воно перекладається як Ім'я Бога". Самуїл - це сучасна версія єврейського імені Шмуель, що має значення Бог почув". Воно користується небувалою популярністю серед цієї нації, але так само популярно серед інших народів, тільки в іншій інтерпретації: в українців – Самійло, у мусульман – Шаміль, у вірмен – Самвел, у французів – Симон.

Ім'я Самуїл належить людині з дуже гнучким, що називається» живим " розумом, схоплює на льоту будь-яку інформацію. Те, що іншим дається шляхом довгої, кропіткої роботи, він отримує просто так, навіть не докладаючи зусиль. Це є головною причиною відсутності в його характері вдумливості і посидючості, які не завадили б такому чоловікові в житті.

Але замість таких важливих вольових якостей природа щедро нагороджує Самуїла вражаючою кмітливістю, спритністю, хитрістю і умінням «вийти сухим» навіть не з Річки, а з океану. Правда, якщо дитина з дитинства не розвиває ці риси в собі, намагаючись уникнути покарання в школі, то в майбутньому вони залишаються «дрімати в зародку», а хлопчик з часом стає відповідальною і гранично принциповою особистістю.

Самуїл честолюбний і рано починає докладати зусиль для досягнення своїх планів. А здатність досить швидко міркувати допомагає йому в цьому. Особливо успішний він буває в творчих професіях. Йому необхідна робота, в якій він зможе швидко заробити, а головне пристойно. Швидше за все, він знайде себе в професії: економіста, бухгалтера, юриста, політика, менеджера або високопоставленого чиновника.

Кохання і шлюб

Як чоловік Самуїл проявляє себе з надійної і порядної сторони. Якщо у нього все добре на роботі, то жити з ним легко і зручно. Він чутливий і сентиментальний, з дружиною ласкавий і Уважний. На нього завжди можна покластися в господарських справах, залишити дітей, або відправити на дачу одного. З дітьми він ласкавий. Навіть якщо наполягає на строгому їх вихованні, сам ніколи не зможе образити або навіть поставити в кут. Всі ці моменти він перекладе на дружину, а сам залишиться білим і пухнастим.