Що означає ім'я Римма

Старе, рідке ім'я, походить від назви міста Рим.

Римма ще дитиною виділяється здатністю встановити контакт із людиною, завоювати її довіру. Вона почуває, як краще поводитися, що потрібно сказати, щоб домогтися свого й одержати улюблену цукерку або подовше погуляти у дворі.

Спритно обмінюється із хлопцями всякими дріб'язковими штучками, залишаючись при цьому завжди у виграші. Якщо ці здібності в майбутньому будуть розвиватися, то з неї може вийти непоганий бізнесмен. На роботі Римма не виділяється особливим старанням, але її природний розум, спостережливість і хитрість дозволяють їй завжди домагатися поставленої мети.

Вийти заміж за людину, що сподобалася їй, Риммі не становить труднощів. Вона яскрава й приваблива жінка, здатна захопити будь-якого чоловіка. Шукає супутника, здатного по достоїнству оцінити її кращі якості й терпляче переносити всі її капризи. Одним з головних достоїнств чоловіка для Римми є здатність забезпечити матеріально родину.

Римма - гарна куховарка, найкраще їй вдаються пироги й млинці. Квартиру тримає у чистоті, але не завжди їй вдається створити зразковий порядок у речах дітей і чоловіка.

Римма: які імена підходять для шлюбу

Іменини,
день Ангела Римма:

02 лютого

03 липня