Що означає ім'я Клим

У перекладі з латинського: поблажливий.

У дитинстві - спокійні хлопчики, у батьків з ними горя немає. Добрі й допитливі, з часом залишаються такими ж. Не прагнуть бути лідерами. У школі вчаться не дуже, краще у них виходить з математикою. Чесні до педантичності: маленький Клим до копійки принесе здачу з магазина.

У дорослих Климів характер майже не змінюється, хіба що вони стають більш розважливими. "Зимові" - уперті, люблять сперечатися й доводити своє. А от "літні" - спокійні й добрі, жалують людей і йдуть їм на поступки; до того ж вони мрійники й фантазери. Остання якість, однак, не заважає їм обов'язково доводити до кінця почате. "Осінні" - розважливі й запальні, не вміють пристосовуватися до обставин і людей. Охоче приймають гостей, але ходити в гості не дуже люблять.

Головна риса майже всіх Климів - терплячість.

Клими - однолюби й ревнивці. Довго не женяться, але оженившись, стають гарними чоловіками й батьками.

Ім'я латинського походження, означає "лагідний". Святий заступник - Климент Сокольницький, протопоп Новгородський, котрий прославився своєю відданістю православній вірі, вніс вклад у заснування православної доктрини. Климент росте спокійною, соромливою дитиною.

Добре вчиться в школі. Чоловік із цим ім'ям - частіше флегматичного темпераменту. Його дуже важко вивести із себе, змусити втратити самовладання. Він дуже відповідальний у виконанні будь-якої роботи. Досить пунктуальний, має гарну пам'ять. У будинку Климента завжди панує порядок. До вибору будь-якої речі підходить із практичної точки зору. З людьми сходиться важко, тому що воліє мовчати, а не говорити.

Іменини,
день Ангела Клим:

17 січня

05 лютого

05 травня

17 травня

09 липня

08 грудня

Видатні або відомі люди на ім'я Клим