Що означає ім'я Давид

У перекладі з давньоєврейського означає - улюблений. Характер гордий, наполегливий, прагматичний. Давиди товариські, оточені друзями, але саме через них мають багато неприємностей. Схожі на матір. Мають незвичайну фізичну силу.

Не виносять неправди, можуть розлютитись, але відразу швидко відходять, зла не тримають. "Зимові" - гарні спортсмени (борці, боксери), домагаються непоганих результатів. У деяких з них у спорті проходить все життя. "Літні" - люди незвичайно добрі, обожнюють дітей, та й самі народжуються в багатодітній сім'ї. Дуже працьовиті. Освоюють професії інженерів, тренерів, адміністраторів, художників, кухарів, закрійників, фрезерувальників, ювелірів. У першому шлюбі виникають проблеми, другий більш вдалий. Володіють даром переконувати, ніколи нічого не обіцяють, якщо не можуть зробити.

Люблять великих собак. Намагаються подолати свої недоліки - і цілком успішно. Добре готують. Це ім'я з давньоєврейської перекладається як "улюблений". У російськиї святцях заступником імені вважається Давид Солунський (Фессалонікійський), пустельник.

Преподобний Давид спочатку підвизався в монастирі Пафнутія Боровського, потім на довгі роки зволів залишитися в самоті, відмовившись від мирської суєти й підносячись молитвами до Бога, заклинаючи Його відгородити від різного роду втіх і людських проблем. Жив він на милостиню парафіян, однак уникав зустрічей з ними.

В 1515 році став засновником Вознесенсько-Давидовської пустелі, що розташовувалася на ріці Лопасні, в 23 верстах від Серпухова. Помер преподобний в 1520 році.

Власник цього імені неприступно гордий і не прощає навіть самої маленької неправди, тому, намірившись йому збрехати, варто гарненько подумати.

Давиди сильно прив'язані до сімейного вогнища й намагаються як можна більше допомагати своїм прекрасним супутницям. Ці люди, як правило, чудово готують і зможуть заткнути за пояс навіть досвідчену господарку.

Іменини,
день Ангела Давид:

18 березня

15 травня

09 липня

06 серпня

15 жовтня

Видатні або відомі люди на ім'я Давид