Що означає ім'я Артемій

Розглянемо, яка різниця між Артемом і Артемієм.

У дитинстві Артемії дуже наполегливі, навіть уперті. Вони більше люблять перебувати в колі дорослих, ніж серед своїх однолітків. Батьки виховують їх у строгості, майже по-спартанськи. Такі хлопчики дуже спритні, рухливі й пластичні, з них виходять гарні спортсмени.

"Зимові" - більші сперечальники, люблять переливати з пустого в порожнє. Їм часто дістається через те, що прагнуть завжди й у всьому узяти гору. Як правило, у першому шлюбі їм не щастить, але заради дітей вони несуть свій хрест. Дуже обов'язкові. Друзів у них небагато, вони не кожного назвуть своїм другом. Добре продумують свої дії й насторожено ставляться до партнерів - якщо у відношенні останніх виникає яка-небудь підозра, дипломатично відмовлять їм.

"Літні" - більш спокійні й терплячі до думки інших, хоча й захопливі натури. Вони піклуються про слабких, люблять тварин. Не позбавлені поетичного хисту. Мають непогану інтуїцію. Добре водять машину, люблять їздити у відрядження, подорожувати. У них усе ладиться в руках; почавши справу, неодмінно доведуть її до кінця.

Зовні схожі на батька, характером - у матір. Характер же в них досить незалежний, пристосовуватися до якого - не в їхніх звичках. Деякі Артемії, що народилися в осінні місяці, стають священнослужителями.

Це ім'я пасує Левам, Стрільцям, людям, що народилися на межі між Овном і Тельцем, і не пасує Близнюкам, Терезам і Водоліям.

Іменини,
день Ангела Артемій:

12 травня