29 червня 2004 року. Цього дня у мировому суді Жовтневого району пройшла перша співбесіда представників сторін

2004 | 06 | ЧЕРВЕНЬ | 29 червня 2004 року. Цього дня у мировому суді Жовтневого району пройшла перша співбесіда представників сторін Цього дня у мировому суді Жовтневого району пройшла перша співбесіда представників сторін у справі ростовської журналістки Ірини Ароян, що подала в суд на співака Пилипа Киркорова.
[ http://www.izvestia.ru ]
(29.06.2004)

Позов був поданий 22 червня на підставі частини 2 статті 130 КК РФ (образа в публічному місці).

Мировий суддя Тетяна Московченко спробувала з'ясувати - чи не готові сторони завершити скандальний процес досудовим примиренням? Але представники Киркорова на суд так і не з'явилися. Суддя вирішила відправити Киркорову телеграму з повідомленням наступного змісту: "Ви викликаєтеся в Жовтневий суд Ростова-на-Дону до 16.00 5 липня за заявою приватного обвинувачення Ірини Михайлівни Ароян у судове засідання", повідомляє РГ.

Юристи вважають, що Киркоров зобов'язаний прийти на засідання, оскільки це карний процес. Проте, у відношенні Киркорова Жовтневий районний суд Ростова порушив кримінальну справу по статті 130 ("образа в публічному місці"). Якщо він буде ігнорувати суд, цілком можливо, що суд оформить його примусовий привід.

Журналістам, які зустріли співака, що прилетів з Болгарії, в аеропорті Бориспіль, співак сказав, що не хоче більше співати. І не буде давати прес-конференцій. Ніжна душа співака не витримала скандалу з ростовською журналісткою. Через Київ Киркоров направлявся у Вінницю, де сьогодні дасть концерт.

Усі помітили, що співак схуд. Імовірно, багато нервує через останній скандал. Хвилювання не вдавалося приховувати й тепер, згадуючи події скандальної прес-конференції й перепалки з журналісткою Іриною Ароян, повідомляє Репортер.

Категорії: