25 січня 1946 року. Народився В'ячеслав Григорович ДОБРИНІН.

25 січня 1946 року. Народився В'ячеслав Григорович ДОБРИНІН.

В'ячеслав Григорович ДОБРИНІН
/АНТОНОВ/
(1946),
композитор і співак. "Не сип мені сіль на рану".

Добринін В'ячеслав Григорович. Народився в Москві. Мати - Добриніна Ганна Іванівна, учасниця війни, кавалер багатьох бойових нагород. Дружина - Ірина, за професією архітектор. Дочка - Катерина (1978 р. н.), Випускниця ВДІКу, знімалася в серіалі «Полуничка», фільмах «Поворот ключа», «Тонка штучка», «Розлучаючись з Москвою». Внучка - Соня (2000 р.н.).

Офіційний дебют В'ячеслава Добриніна як композитора відбувся в 1974 році, коли вперше на фірмі «Мелодія» випустили гнучку грамплатівку з його піснею «Я вас люблю» у виконанні Льва Лещенка (цю ж композицію заспівали потім Вадим Мулерман і Алла Пугачова). З середини 1970-х років В. Добринін стає одним з найпопулярніших композиторів в СРСР за кількістю написаних шлягерів, конкуруючи з Д. Тухмановим, Ю. Антоновим, А. Зацепіним. Справжніми хітами того часу були: «Біла черемха» (А. Герман), «Все, що в житті є у мене», «Будьте щасливі» («Самоцвіти»), «Де ж ти була» і «Закачується вагон» («Лийся, пісня»), «Напиши мені листа» (Л. Лещенка, а також «Веселі хлопці»), «Хто тобі сказав» («Лийся, пісня», «Співаючі серця», Н. Бродська), «Ти мені не снишся», «Не ображайся на мене», «Гірко», «Між мною і тобою» («Синій птах»). Співаки і групи буквально змагалися один з одним, по черзі виконуючи одні й ті ж твори композитора.

У 1990 році фірма «Мелодія» за платівки «Синій туман» і «Чаклунське озеро», що вийшли тиражами по сім мільйонів примірників, вручила В'ячеславу Добриніну «Золотий диск». Всього ж за період 1974-1990 років на головній фірмі грамзапису країни записано понад 300 пісень композитора. Живе і працює в Москві.

25 січня 1946 року. Народився В'ячеслав Григорович ДОБРИНІН.

За більш ніж 30-річну творчу діяльність В'ячеслав Добринін написав близько 1000 пісень, випустив 17 довгограючих альбомів, 12 міньйонів, 19 компакт-дисків. Тільки у фінальних концертах популярного телефестивалю «Пісня року» протягом 20 років прозвучало більше 40 пісень композитора. Його пісні у різні роки виконували практично всі зірки російської естради. Сьогодні він співпрацює з Йосипом Кобзоном, Іриною Аллегровою, Михайлом Шуфутинським, Михайлом Боярським, Львом Лещенко, Машею Распутіною, Олександром Малініним, Альоною Апіною, Олексієм Глизіним...

В'ячеслав Григорович - народний артист Росії (1996), заслужений діяч мистецтв РРФСР (1991), лауреат премії Ленінського комсомолу (1986), премії Московського комсомолу (1982), триразовий володар Національної російської премії «Овація», лауреат премії імені Ісаака Дунаєвського і премії «Золотий грамофон». Він неодноразово ставав лауреатом багатьох популярних всесоюзних та міжнародних конкурсів і фестивалів («Юрмала», «Ялта», «Братиславська ліра», «Золотий Орфей», «Зелена Гура»). 27 вересня 1998 на «Площі зірок» у ГЦКЗ «Росія» заклали іменну плиту В'ячеслава Добриніна.

25 січня 1946 року. Народився В'ячеслав Григорович ДОБРИНІН.