Стів АДЛЕР
/Steven ADLER/
(1965),
ударник першого складу американської групи Guns n'Roses.

Стівен Адлер народився 22 січня 1965 року в Клівленді, Штат Огайо. Він єврей з ірландським корінням. У ранньому віці переїхав до Лос-Анджелесу з матір'ю і старшим братом Кенні. Його мати вступила в повторний шлюб з Мелвіном Адлером. Коли Адлеру було 13 років, він познайомився зі Слешем, майбутнім гітаристом «Guns N 'Roses». Разом вони зібрали групу під назвою Road Crew. В 1985 році Адлер став барабанщиком «Guns N 'Roses». Проте з часом в нього опчалися проблеми з наркотиками, що породжували невдоволення інших членів гурту. Під час запису «Civil War» Адлер грав свою партію 20 або 30 дублів. Адлер був звільнений з групи, але був відновлений після підписання контракту, в якому він обіцяв зав'язати з наркотиками. У квітні 1990 року він виступав з групою в Індіані. Це було б його остання поява із смугою на сцені. Коли проблеми в студії продовжилися, він був звільнений 11-ого липня 1990.

У 1991 році Адлер знову зібрав свій старий проект «Road Crew». Однак, проект був невдалий. У 2003 він сколотив групу «Suki Jones», яку пізніше перейменував в «Adler's Appetite», і випустив однойменний альбом. На концертах гурт грає багато каверів «Guns N 'Roses». У 2006 він також грав на барабанах і гастролював з британським кавер колективом «Guns 2 Roses». Проблеми Адлера з наркотиками продовжилися після того, як він був звільнений з «Guns N 'Roses». У 2006 році в одному з інтерв'ю він заявив, що час від часу, витрачав по 300 $ за ніч на наркотики. У 1996 році Адлер переніс удар і був деякий час в комі після вживання особливо потужного спідболу, коктейлю героїну і кокаїну, уживаного внутрішньовенно. Пізніше він переніс другий удар. Він вижив, але тепер живе з дефектом мови.

Судовий позов Адлера проти Guns N 'Roses було залагоджено в 1993. Він отримав чек на 2 250 000 $ і 15% відрахувань від всіх записів групи з його участю. У 1997, Адлер був звинувачений і насильство в сім'ї, і був засуджений до чотирьох днів в'язниці, трьох років випробувального терміну і примусового лікування. Рік потому він напав на двох жінок і був засуджений до 150 днів в'язниці. В даний час Адлер проживає в Hollywood Hills.

22 січня 1965 року. Народився Стів АДЛЕР.

У 1985 році був сформований колектив «Guns N 'Roses». Але в їхній команді не вистачало ударника. Перебравши знайомих вибір припав на кандидатуру Адлера. Протягом декількох років Стівен Адлер повністю віддавався творчості цього колективу. Разом вони випустили два альбоми, одні з яких став мультиплатиновим.

Цитати:

«Я дякую Богу, Ісусу, та бабусі за те, що в змозі підтримувати себе і свою сім'ю».

«Моє здоров'я прекрасне. Я працюю. Створюю музику. У мене є гарна дружина, хороший будинок, гарна машина, гроші в банку. В мене є три красивих собаки, які люблять мене. Як я вже сказав, я благословенний. Я вижив».

«Я ніколи не буду рабом, я рок-н-роллер!»

22 січня 1965 року. Народився Стів АДЛЕР.