22 червня 2004 року. 22 червня в Ростові-на-Дону журналістка "Газети Дону" Ірина Ароян подала позов у

2004 | 06 | ЧЕРВЕНЬ | 22 червня 2004 року. 22 червня в Ростові-на-Дону журналістка 22 червня в Ростові-на-Дону журналістка "Газети Дону" Ірина Ароян подала позов у мировий суд Жовтневого району міста.
[ http://www.regnum.ru ]
(22.06.2004)

У заяві вимога залучення Киркорова Пилипа Бедросовича до кримінальної відповідальності по статті 130 Кримінального кодексу ("Образа, що міститься в публічному виступі"). Як заявила "Известиям" Ірина Ароян, вона сподівалася, що скандал завершиться тим, що Пилип Киркоров принесе їй публічні вибачення. Вибачень не було. Суддя мирового суду Тетяна Московченко призначила перше засідання на 5 липня.

Ірина Ароян принесла свою заяву в суд у супроводі двох адвокатів. Один з них, Валерій Ратичев, прийшов у майці з написом "Ні - матірній лайці!" Як тільки Ірина увійшла в будинок, перед входом з'явилися близько 50 молодих людей, деякі з них були одягнені в майки з написами "Ідучі разом". Звичайні відвідувачі суду були ошелешені таким скупченням пікетників і преси, особливо коли молоді люди стали голосно викрикувати речівки: "Хамство зірок - ганьба естради! Немає Киркорову пощади!", "Ні - Киркорову в Ростові. Всю естраду опозорив!". Як з'ясувалося, підтримати Ірину приїхали студенти з Таганрозького радіотехнічного університету.

- Ми хочемо, щоб Киркоров був покараний. Він вчинив не по-чоловічому, - говорить студент Андрій Беличенко.

Категорії: