20 вересня 2001 року. Провідні представники проекту "Новий американський вік", серед яких були Роберт

2001 | 09 | ВЕРЕСЕНЬ | 20 вересня 2001 року. Провідні представники проекту Провідні представники проекту "Новий американський вік", серед яких були Роберт КАГАН (лідер американських неоконсерваторів) і Доналд РАМСФЕЛД (бувший міністр оборони США, автор доктрини національної безпеки в команді Джорджа Буша - старшого) направили послання Джорджу БУШУ - молодшому.
"Не виключено, що іракський уряд надав певну підтримку організаторам нещодавніх замахів на США. Та якщо навіть НЕ існує доказів, які безпосередньо ув'язують Ірак з цими замахами, будь-яка стратегія, націлена на знищення тероризму, ПОВИННА містити завдання по УСУНЕННЮ Саддама Хусейна".

Коментар: Ось так. Через 2 роки був задіяний подвійний привід - можливе виробництво в Іраку хімічної зброї і можливе надання Іраком підтримки ісламському фундаменталізму. Цей привід був використаний на фоні чіткого розуміння, що, перше - наявність хімічної зброї довести неможливо, і друге - режим Саддама, як завгодно деспотичний, не є релігійним і, відповідно, не має відношення до фундаменталізму.

Більше того, після нападу Джордж Буш визнав, що ЦРУ "помилилось", в Іраку немає хімічної зброї, ніяких зв'язків з Аль-Каїдою не існує, але це не має значення. Ірак окупований, Хусейна повісили і навіть записали це вбивство на відео. Що і вимагалось довести.

Ледь не забув: нафтодобувна промисловість Іраку зруйнована і тепер там качають нафту прості хлопці з Каліфорнії.