20 липня 2004 року. У вівторок у Ростові-на-Дону продовжилися слухання позову журналістки Ірини Ароян до Пилипа

2004 | 07 | ЛИПЕНЬ | 20 липня 2004 року. У вівторок у Ростові-на-Дону продовжилися слухання позову журналістки Ірини Ароян до Пилипа У вівторок у Ростові-на-Дону продовжилися слухання позову журналістки Ірини Ароян до Пилипа Киркорова.
[ http://www.regnum.ru ]
(20.07.2004) За рішенням суду процес пройде без участі Киркорова, що зараз гастролює в Україні.

Пилип Киркоров свою провину визнавати відмовляється. А кілька днів назад він заявив, що виграє справу й без високооплачуваних московських юристів, уклавши угоду з ростовським адвокатом. Його захисником став ростовчанин Олександр Коробчинський. Як з'ясувалося, він ще й шанувальник творчості свого довірителя.

На першому ж засіданні, що відбулося в понеділок, Коробчинський вніс десяток клопотань, одне з яких стосувалося розгляду справи без участі Киркорова. Суддя Владимирова задовольнила клопотання. Ірина Ароян з таким рішенням суду погодилася, розуміючи, що ймовірність появи Киркорова в Ростові (як і привід його в суд з міліцією) украй мала й справа може "буксувати" як завгодно довго.

Треба відзначити, що під час відсутності громадянина Киркорова суд значно просунувся в дослідженні доказів. Були заслухані чотири свідки з боку Ароян - місцеві журналісти, що були присутнім на нещасливій прес-конференції. При передачі слів Киркорова у свідків виникли певні утруднення. Один зі свідків від хвилювання стала дослівно приводити сказані співаком нецензурні слова, чим викликала замішання й протест судді. Суддя й адвокат Киркорова попросили свідків не вживати подібних виразів.

Захист Киркорова також запропонувала на найближчому засіданні суду заслухати двох свідків - журналістів. Зважаючи на все, лінія захисту Киркорова буде ґрунтуватися на двох головних тезах: по-перше, адвокати Киркорова мають намір стверджувати, що Ірина Ароян сама спровокувала різкі випади Киркорова, по-друге, матірні вирази Киркоров адресував зовсім не журналістці.

Адвокати Киркорова одержали висновок професора Баранова, співробітника Інституту російської мови Російської академії наук. У висновку, після аналізу всіх матірних пасажів Киркорова, робиться висновок про те, що його слова не можна розглядати в якості "особистої характеристики" Ірини Ароян. Цей висновок, хоч і було залучено до матеріалів справи, не має статусу експертизи.

Суд прийняв рішення взагалі не проводити лінгвістичну експертизу, і єдиною підставою для винесення рішення для судді стануть покази свідків і, звичайно, відеозапис скандальної прес-конференції. Словом, нестачі в доказах немає. Куди більш складною проблемою в ході судового розгляду може стати необхідність оперування словами на букву "х" або "п" і їх переклад на російську літературну мову.

Категорії: