17 червня 2004 року. Адвокат Ірини Ароян Валерій Ратичев заявив 17 червня ввечері ІА REGNUM, що позиція його

2004 | 06 | ЧЕРВЕНЬ | 17 червня 2004 року. Адвокат Ірини Ароян Валерій Ратичев заявив 17 червня ввечері ІА REGNUM, що позиція його Адвокат Ірини Ароян Валерій Ратичев заявив 17 червня ввечері ІА REGNUM, що позиція його підзахисної відносно порушення позову проти Пилипа Киркорова залишилася колишньою.

"На сьогодні можливості досудового врегулювання вичерпані, і вичерпала їх та сторона (Киркоров), тому що не уклалася у встановлений термін досудового розгляду справи", - заявив він.

За словами Ратичева, учора по факсу він одержав відповідь від адвокатів, що представляють іншу сторону суперечки. Інтереси Киркорова представляє адвокатська палата "Барщевський і товариші". Адвокати співака повідомили захисника Ароян, що готові розглядати можливості досудового врегулювання конфлікту, але до 1 липня, поки їхній довіритель (Пилип Киркоров) перебуває за кордоном, ніяких дій почати не можуть.

До 1 липня, сказав Ратичев, його підзахисна чекати не може. Більше того, повторив він сказане Іриною раніше, виступи в ЗМІ Киркорова із приводу даного інциденту переконали потерпілу сторону, що Киркоров не готовий змінити свою позицію стосовно Ароян і принести їй вибачення, тому чекати на його повернення не має сенсу. Валерій Ратичев сказав, що не пізніше 29 червня позовна заява Ароян буде передана в суд. Потерпіла сторона буде наполягати на максимальній мірі покарання, передбаченій статтею 130 КК РФ - рік виправних робіт.

Категорії: