У Дохі був висаджений в повітря автомобіль одного з лідерів чеченських сепаратистів Зелімхана ЯНДАРБІЄВА, що помер в цей же день в одному з госпіталів столиці Катару.
Яндарбієв, виконував обов'язки президента Ічкерії після загибелі генерала ДУДАЄВА, підписував у Москві угоду про припинення бойових дій, але потім програв на виборах Асланові МАСХАДОВУ й незабаром виїхав із країни.

Росія оголосила його в міжнародний розшук, тому влада Об'єднаних Арабських Еміратів відмовила йому у виді на проживання, а в Катарі дозволили перебувати тільки в положенні біженця без права політичної діяльності. В 2003 році Яндарбієв був включений у список ООН міжнародних терористів, і його положення похитнулося, хоча Катар як і раніше його не видавав.

Сепаратисти обвинуватили в ліквідації Яндарбієва російські спецслужби, які, у свою чергу, указали на можливість кровної помсти. Через п'ять днів владою Катару були затримані двоє росіян, яких обвинуватили в підготовці замаху. Суд вимагав для них страти, адвокати доводили, що до обвинувачуваних застосовувалися катування.

Обоє в результаті одержали довічний термін і через якийсь час були передані російській стороні. Чи то для відбування покарання, чи то для продовження служби.