1943 | 07 | ЛИПЕНЬ | 12 липня 1943 року. Народилась Крістін МАКВІ. Крістін МАКВІ
(1943),
клавишниця й співачка англійської рок-групи Fleetwood Mac.

Батько Крістін Енн ПЕРФЕКТ викладав у коледжі й виступав з концертами як скрипаль, а мати була медіумом. Дід грав на органі у Вестмінстерському соборі. Зрозуміло, що в такій музичній родині дівчинку із чотирьох років почали навчати грі на фортепіано, що не викликало в неї ніякого задоволення.

Батьки були досить мудрі, щоб не мучити дитину, поки вона сама не захопилася музикою в 11 років. П'ять років Кристин провчилася в художньому коледжі Бірмінгему, тоді ж стала виступати в блюзових ансамблях, зокрема в групі Спенсера ДЕВІСА. Закінчивши коледж як викладач скульптури, вона одержала роботу оформителя вітрин у Лондоні.

В 1967 році Крістін запросили клавишницею і бек-вокалісткою у групу Chіcken Shack. Група часто виступала в одного клубу з іншою англійської блюзовой групою Fleetwood Mac, відданою шанувальницею якої стала Крістін.

В 1968 році вона вийшла заміж за басовика Fleetwood Mac Джона МАКВІ. Свідок на весіллі лідер групи Пітер ГРІН сказав їй тоді: "Ти божевільна, тому що зовсім не знаєш цього хлопця". Чоловік і жінка рідко бачили один одного, тому що постійно перебували в роз'їздах, тому Крістін вирішила залишити сцену.

Її рішення збіглося з першим великим успіхом Chіcken Shack і обранням Крістін кращою вокалісткою року в опитуванні читачів газети Melody Maker. Але після відходу Пітера ГРІНА з Fleetwood Mac і погрози зриву запланованого турне вона опинилася в складі групи, тому що вже брала участь у записі їхніх останніх альбомів і знала всі пісні. З 1971 року Макві вже офіційно вважалася членом Fleetwood Mac.

В 70-і роки група знайшла зоряний шлях, але особисте життя Крістін стала справжнім жахом. Пияцтво чоловіка будило його агресивність, і в 1976 році вони розлучились. Після ряду романів вона в жовтні 1986 року вийшла заміж за музиканта Едді КУІНТЕЛА, але потім розлучилася й з ним.

Автор більшості хітів групи, вона перестала брати участь у гастролях групи, але як і раніше бере участь у записі альбомів.