1944 | 07 | ЛИПЕНЬ | 07 липня 1944 року. Народився Тото КУТУНЬО. Тото КУТУНЬО
(1944),
італійський співак, композитор. У нас широка публіка запам'ятала Кутуньо як виконавця після одного з фестивалів у Сан-Ремо, де він переміг з піснею "Італієць", хоча він уже давно відомий як композитор, пісні якого виконували Адріано ЧЕЛЕНТАНО, Джо ДАССЕН, ДАЛІДА, Мірей МАТЬЄ, Рей ЧАРЛЬЗ, Ринго СТАРР... Одним словом, всіх знаменитих виконавців і не перелічиш.

Перший успіх прийшов до нього, коли Джо Дассен виконав пісню Кутуньо "Африка" ("Жіноче літо"). Його кредо: насамперед ти повинен відбутися як людина, як чоловік - і вже потім як артист. І йому це вдалося.

Його батько був з морської піхоти, але любив грати на трубі. Він і став першим наставником співака й композитора. Уже в дев'ять років він грав на барабані в оркестрі рідного міста, виступав з ним на різних майданчиках, брав участь у святкових ходах.

В оркестрі було 50 чоловік, і він був найменшим, а його шкільні приятелі глузували з нього й кричали: "Тото-барабанщик, Тото-барабанщик!", що його жахливо розлючувало. А так він самоучка, і якби довелося вчитися музиці, Тото хотілося б стати диригентом. Тото любить тварин: собак, коней, з, слонів.

Своїм найбільшим досягненням уважає народження сина Ніко. Якби він міг обирати час, то зволів би жити в XVІІІ столітті, займатися такою музикою, яку писали Моцарт, Бетховен, грати на клавесині. У жінках йому подобаються все, навіть їхні недоліки (правда, це не відноситься до феміністок, які в ході своєї боротьби втрачають свою жіночу істоту), а в чоловіках - чесність, коли одного потиску руки досить для укладення контракту. Кутуньо із задоволенням згадує свій перший приїзд у Москву, коли він давав 15 концертів в "Олімпійському". Була холодна зима, на кожний концерт і з концерту їх супроводжував ескорт із машин КДБ. Після першого концерту по дорозі через дерева палацового парку вибігла дівчина із квітами. Кадебешники не хотіли зупинятися, але Тото зупинив машину, вийшов, зовсім замерзла дівчина простягнула йому квіти, і він її поцілував. І так відбувалося всі 15 вечорів. Коли Кутуньо розповів про це журналістам, якось з'явилися фотографи й сфотографували цю дівчину, а в газетах було написано "Білосніжка Тото Кутуньо".