Найбільше розширення рядів Європейського Союзу.
Новими його членами стали відразу 10 держав: Угорщина, Кіпр, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Словаччина, Словенія, Чехія й Естонія.

Ейфорія на місцях була настільки велика, що всюди влаштовувалися салюти, вищі державні особи не могли стримати сліз, а одна шановна газета в Ризі заявила, що відтепер наша столиця - французьке місто Страсбург і що надалі вона буде писати його назву так і тільки так з поваги до вибору, зробленому народом.

Чому б тоді не перейменувати в першу чергу всі європейські та інші столиці з поваги до їхніх народів, що населяють (Рому, Парі, Лижбоа, Уошингтон і т.д.), забути історію, власних класиків, рідну мову нарешті!?

Давайте всі й скрізь писати замість Ашгабад, Алмати, Таллінн - Страсбург, Страсбург і так далі. А де ж тоді Київ, Мінськ? До речі, членство в ЄС має свої особливості. Прибалтам, наприклад, довелось відмовитись від свого риболовецького флоту і рибо-консервних заводів, бо Європі вони не потрібні.

Якщо завтра ЄС з якихось причин розвалиться, гарячі естонські хлопці залишаться без засобів для існування. Вступайте в ЄС і ви позбудетесь старої економіки. А нову вам ніхто не дасть.